Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

niedziela, 30 marca 2014

Przeczytam tyle, ile mam wzrostu!


Zobaczyłem w sieci akcję, która ma sens, a to często rzadkość...
Mianowicie cała akcja polega na tym, żeby przeczytać tyle, ile się ma wzrostu. Do miejsca z którego akcja pochodzi nie linkuję z tego względu, że tam wymyślono to na zasadzie wyścigu, jakiejś konkurencji w której inicjatorzy liczą centymetry, dodają do tabelek etc. Nie idźmy tą drogą. Podoba mi się natomiast sama idea! U mnie będzie to zdecydowanie trudno zmierzyć, bo czytam sporo na internecie - począwszy od książek w formie pdf, po fora, blogi, portale... natomiast pewnie u wielu z Was będzie to mierzalne, więc do tego mierzenia zachęcam.

Forma i wykonanie jest dość proste. Najpierw mierzycie siebie, zapisujecie na karteczce, a następnie na tej kartce wypisujecie tytuł książki oraz ilość centymetrów jej grubości. Liczycie od początku roku, więc jeśli ktoś już coś przeczytał, to może dodać "na oko" jaką dana książka miała grubość. Zachęcam do zabawy, bo każda akcja nakłaniająca do wzrostu aktywności z czytaniem jest warta uwagi. Kiedyś było "Nie czytasz - nie idę z Tobą do łóżka", teraz czytanie na wzrost. Czy się przyjmie i wiele osób będzie liczyć przeczytane centymetry? Czas pokaże :)

Nagród nie przewidziano, bo ciężko byłoby oszacować czy faktycznie ktoś dane pozycje przeczytał. Podejrzewam, że satysfakcja z wytrwałości będzie wystarczającą nagrodą.

2 komentarze:

 1. Również biorę udział w tej akcji, mam już 51 cm ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo to masz duże szanse na osiągnięcie celu, bo dopiero koniec kwietnia :) u mnie póki co przeczytane tylko dwie książki, ale to i tak spory sukces ;) zmobilizowała mnie akcja, no i ostatnia współpraca książkowa o której będzie niedługo na blogu :)

   Usuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...