Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

piątek, 21 marca 2014

Znów darmowe próbki od P&G!


 Kolejny raz P&G zaprasza nas do przetestowania swoich produktów. Możemy zamówić za darmo próbki płynu Fairy oraz dwa rodzaje szamponu przeciwłupieżowego Head & Shoulders.Powyższe próbki znów można otrzymać do przetestowania na stronie stworzonej przez P&G. Pisaliśmy o niej już wielokrotnie i na prawdę warto się tam zarejestrować. Średnio raz w miesiącu można coś fajnego od nich otrzymać. 

Tym razem do przetestowania P&G przeznaczyło kolejny raz płyn do mycia naczyń Fairy (firma chyba wyprodukowała ich zbyt dużo, bo nawet jeśli już go testowaliście to znów możecie zamówić) oraz dwa nowe rodzaje szamponu Head & Shoulders. 

Zamówić można w ich strefie próbek. Pojawił się natomiast pewien błąd, na który znaleźliśmy rozwiązanie. Otóż gdy zamówimy którąś z powyższych próbek to... strona pokazuje nam, że już skorzystaliśmy z akcji i tym samym nie mamy możliwości zamówienia dwóch pozostałych. Jednak jeśli klikniecie na link, który umieściliśmy pod słowami strefa próbek to znów powrócicie do wyboru jednej z trzech próbek (bez możliwości zamówienia tej, którą już zamówiliśmy). Wystarczy więc wejść po zalogowaniu na ten link trzykrotnie i tym samym wszystkie 3 próbki do nas dotrą. :)

2 komentarze:

 1. niestety próbki zamówiłam 3 tygodnie temu i nic nie polecam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie pierwszy raz everydayme nawala. Nie wiem czemu, ale zawsze się czekało 2-3 dni i próbeczki były w skrzynce, a tymczasem po 3 tygodniach nadal nic nie ma. Będzie na pewno, ale oby się pośpieszyli, bo stracą renomę :)

   Usuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...