Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

sobota, 15 marca 2014

Poczuj wiosnę z Perfumerią Douglas


Wiosna tuż tuż, rozkwitły przebiśniegi, krokusy oraz na pojawiły się już bazie, a niektóre nawet zdążyły przekwitnąć. Pogoda jednak płata nam figle, ale jak mówi porzekadło " W marcu jak w garncu." Aby móc wyprzedzić Panią Wiosnę i wcześniej poczuć zapachy cudownych kwiatów, które ze sobą niesie zapraszam na konkurs, który przygotowała dla Was Perfumeria Douglas na swoim fanpage na Facebooku.

Konkurs trwa niestety tylko do dzisiaj do 23:59, ale niestety właśnie dopiero dziś miałam czas, aby sprawdzić moje ulubione strony z konkursami. Nie martwcie się, w końcu najlepsze pomysły wpadają do głowy w ostatniej chwili, a przynajmniej ja tak mam, bo nigdy nie mogę nic wymyślić, natomiast w ostatni dzień konkursu piszę wypracowanie i zdarza mi się dzięki temu wygrać. 

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: " Jaki zapach Cię określa?", ale wypowiedź nie może mieć więcej niż 3 zdania. Do wygrania jest 30 flakoników wody perfumowanej Balenciaga, stworzone przez mistrza Oliviera Polge'a, czyli Florabotanica lub Rosabotanica o pojemności 50ml.

Jeżeli nie zdążycie wziąć udziału w tym konkursie, nie smućcie się, bo Ofeminin.pl również przygotował zapachowy konkurs ;). Zabawa potrwa do 27 marca, a do wygrania jest jeden z dziesięciu flakoników perfum Shiseido ZEN White Heat.

Zapraszamy do udziału w wiosennych konkursach.

1 komentarz:

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...