Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

wtorek, 18 marca 2014

Znów w skrzynce pocztowej zrobiło się ciaśniej

W ostatnim czasie udało nam się nawiązać kilka ciekawych współprac, dzięki którym będziemy mogli przed wiosną zadbać o swoje zdrowie i urodę. Jak już pewnie wiecie zależy nam na zdrowym odżywianiu, dlatego nasza kulinarna część bloga zmierza w tym kierunku, a poza tym chcemy wypróbowywać technologie i produkty, które ułatwiają wykonywanie zabiegów upiększających we własnym domu.


Pierwszą rzeczą, którą otrzymaliśmy jest olej sezamowy tłoczony na zimno marki Biooil, którego mogę wykorzystać w kuchni do gotowania oraz jako dodatek do sałatek, gdyż do smażenia ten olej się nie nadaje. Mogę go także użyć do celów kosmetycznych podczas kąpieli lub masażu, gdyż według zasad Ajurwedy olej sezamowy oczyszcza organizm z toksyn.


Kolejnymi artykułami do testowania są wspominane ostatnio przez nas produkty do wybielania zębów marki Best of Beauty, czyli dwa pisaki Magic Smile Pen oraz Magic Smile LED-Light, które sprawią, że w zaledwie 7 dni nasze zęby będą białe i zdrowsze.


Ostatnia przesyłka zawierała dwie paczuszki po 15g cukierków Peppersmith Tingz przesłanych przez firmę Zielona Bazylia. Cukierki te są zdrowsze niż standardowe karmelki, do których przywykliśmy, ponieważ nie zawierają cukru i posiadają tylko naturalne substancje słodzące i aromatyczne. Poznajcie zatem Bowiego i Floyda, czyli dwa sympatyczne stworki, które opowiedzą Wam nieco więcej o tych cukiereczkach we wpisie im poświęconym.

7 komentarzy:

 1. Super współprace, gratuluję :) O takie cukierki by mi się przydały ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje współprac;)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratki fajnych współprac :)

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...