Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

sobota, 22 marca 2014

Darmowa kawa i frytki w McDonald? To możliwe!


W dzisiejszym wpisie zobaczycie jak łatwo można zamówić darmową kawę oraz frytki w popularnym fast foodzie Mc Donald.Zapewne pamiętacie jeszcze poprzednią akcję z darmową kawą. Opcja darmowej, porannej pobudki znów wraca. McDonald będzie serwował swoją kawę od poniedziałku do piątku od 6 do 10,30, natomiast w weekendy do 11 w dniach od 26 marca do 6 kwietnia. Można wybrać kawę czarną, białą lub cappuccino, zależy jak kto woli. 
Jeśli ktoś ma blisko to niecałe 2 tygodnie może witać dzień z McDonaldem. Nie trzeba nic kupować, wystarczy zamówić samą kawę.


Informuje o tym sporo blogów, jednak... ja znalazłem coś jeszcze. Jeśli tylko mamy smartfona to wystarczy z Google Play ściągnąć aplikację o nazwie McDonald's Polska (pierwsza od góry po wpisaniu w wyszukiwarce Mc Donald). 
W aplikacji możemy znaleźć info o najbliżej położonych McDonaldach, cenach, a także... a co raczej najważniejsze znajdziemy w tej apce strefę promocji. Są tam więc zarówno informacje o akcjach takich, jak powyższa, ale o wszystkich nowościach, zmianach cen etc. Najważniejsze jest jednak to, że za zainstalowanie aplikacji dostaje się darmowe małe frytki. Tylko przypadkiem w nie nie kliknijcie - wyświetlenie trwa 15 sekund (taki zabezpieczenie McDonalda przed tym, żeby nie skopiować tego 20x i chodzić codziennie ;) ) więc wystarczy podejść z telefonem do ekspedientki i pokazać info o darmowych frytkach. Pewnie każe nacisnąć i info o frytkach zniknie, pojawią się za to... darmowe frytki na naszej tacce. :) Aplikację widzicie poniżej na mojej ciut upalcowanej Xperii T. Cóż, tego telefonu przez "wbudowaną" folię niemal nie da się całkiem doczyścić ;)


Niby to nie dużo, ale widzę fajny trend w McDonaldzie. Najpierw darmowa kawa, potem konkurs z McChickenem (2 kupony już do mnie dotarły pocztą), a teraz te frytki i znów kawa. A to wszystko w 2 miesiące! Nie ma drugiego tak dbającego o PR internetowy fast fooda.


PS. Tylko nie piszcie, że jedzenie w McDonaldzie jest bleble.... Szczerze nienawidzę ludzi, którzy próbują mnie przekonać, że ich jedzenie jest lepsze od mojego. Serio. Wegetarian też lubię, do momentu w którym nie zwracają mi uwagi na to co jem.

Pozdrawiam, Dawid.

1 komentarz:

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...