Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

wtorek, 11 marca 2014

Ostatnie kilka dni, pozytywnie!


W sumie w ostatnich dniach znów masa czasu spędzona w pracy. Nowe zlecenia - co wiązało się ze zwiedzaniem okolicy. W sumie dobrze, bo ostatnio ładna pogoda za oknem i zamiast siedzieć tutaj - przemierzaliśmy okoliczne miasta i wioski. Zgadniecie gdzie przy okazji tego zdjęcia byliśmy?

W międzyczasie kilka fajnych akcji, którymi chciałem się z wami podzielić.

Najpierw wybrali naszą Tartę na 1000 sposobów w konkursie Delecty. Zaowocowało to bonem na 100 złotych w sklepie Duka. W sumie już sobie coś upatrzyliśmy i dziś poszło oświadczenie o oddaniu praw autorskich do przepisu, niemniej jednak fotkę z tej przesmacznej tarty z mango łapcie:


Po powrocie któregoś dnia z pracy babcia nas zaskoczyła. Otóż zbieraliśmy naklejki w Żabce i brakowało jeszcze kilku. Babci udało się dozbierać i dokleiła na kartkę, więc od razu się wybraliśmy po odbiór nagrody. Noże Thomasa to nie byle co. Tu jeszcze nie odpakowany, bo mieliśmy tego dnia jedynie... chleb krojony. ;) Natomiast sprawdza się super. Szkoda, że akcja kończy się 18marca, bo jeszcze byśmy pewnie dozbierali na nóż do warzyw.
Generalnie Żabka, mimo że jest stosunkowo drogim sklepem ma zdecydowanie najlepsze akcje marketingowe. W takim Tesco trzeba pomimo uzbierania 25 znaczków dopłacić za "nagrodę". I to nie mało. Za plecak dopłaciłem jakieś 50zł - niby jest fajny, ale nie cieszy tak bardzo, jak nóż, który otrzymaliśmy całkowicie za free po uzbieraniu 100 znaczków (znaczek za zakupy powyżej 12zł). Niby to 1200zł na nóż, ale zbierając to przez 4 miesiące to nie aż taki wyczyn, a Żabkę mamy 20 metrów od domu, więc babci zachęcać do zbierania nie trzeba było!


Dziś natomiast przybyły do Nas Desperadosy. Sporo osób się w to bawiło. Wystarczyło wymyślić hasło walczące z ciszą nocną. Ja tam ciszę nocną lubię, bo chociaż wtedy sąsiedzi nie wiercą, nie grają na jakiś bębnach i w ogóle, ale na potrzeby akcji mogłem oczywiście z nią powalczyć. :)


No i ostatnie zaskoczenie... w sumie, wkleję screen'a z profilu facebookowego Karczmy Rogatej - czyli jednego z ładniejszych miejsc na kulinarnej mapie Bielska-Białej:


Nagrodą była kolacja za 100 złotych! Już się nie możemy doczekać wizyty, z której podejrzewam zrobimy relację, bo to miejsce ma na prawdę fajny klimat.

Do zobaczenia następnym razem!
PS. W planach kilka współprac i... coś dla Was. Otrzymaliśmy kilka kodów na zamówienia w pewnym serwisie i w najbliższych dniach zorganizujemy dla Was konkurs. Stay tuned! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...