Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

czwartek, 20 marca 2014

Wygraj oryginalne nagrody od Magnetoid


W dzisiejszym wpisie KONKURS dla naszych czytelników! Wraz z magnetoid.pl zapraszamy do udziału.Witajcie w ten piękny i słoneczny dzień, który z całą pewnością napawa optymizmem nie tylko nas, gdyż każdy już czeka na wiosnę. Chcieliśmy Was poinformować o naszej nowej współpracy podjętej z firmą Magnetoid, która specjalizuje się w produkcji niezwykłych magnesów. Magnesy te mają bowiem niezwykłą moc przenoszenia w czasie, a przynajmniej kiedy się na nie patrzy można przywołać niezwykłe wspomnienia.


My chcieliśmy mieć taki mały album na swojej lodówce, żeby podczas gotowania i spożywania posiłków móc powspominać. Jesteśmy przekonani, że taka forma wywoływania fotek jest bardzo dobrym i innowacyjnym pomysłem, bo po co chować zdjęcia w zakurzonym albumie lub chomikować na pendrive skoro każdy może popatrzeć i pośmiać się razem z nami. Jak widzicie na zdjęciu powyżej lodówka przeszła metamorfozę i teraz jest na niej kolorowo od naszych wspólnych fotek, a nawet babcia z koleżanką mają tu swój magnes.

Zamówiliśmy dwa zestawy każdy po 9 zdjęć, więc łącznie możemy cieszyć się osiemnastoma magnesami, a dodatkowo do każdego zamówienia otrzymaliśmy magnes z logo firmy Magnetoid.


Mamy dla Was także niespodziankę, gdyż w związku z nawiązaniem tej współpracy wraz z firmą Magnetoid organizujemy po raz pierwszy na naszym blogu konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Jeżeli macie ochotę wziąć w nim udział, a naprawdę warto, musicie spełnić następujące warunki: 

 - polubić fanpage na FB firmy Magnetoid oraz Testandwrite,   

 - wysłać na maila testandwrite@gmail.com swoje jedno zdjęcie o tematyce: optymistycznej i wiosennej, które chcielibyście zobaczyć na jednym z magnesów oraz swoje imię, nazwisko i adres profilu, z którego polubiliście wyżej wymienione fanpage.

Trzy najlepsze naszym zdaniem zdjęcia otrzymają kupon upoważniający do zamówienia kompletu magnesów 3x3, czyli zawierający 9 zdjęć. Kupony nie mogą być wymienione na równowartość pieniężną. Osoba biorąca udział w konkursie musi być autorem zdjęcia lub się na nim znajdować (fotka nie może pochodzić z internetu).

Konkurs rusza w momencie wstawienia przez nas tego wpisu, a trwać będzie do 25 marca do godziny 23:59. Serdecznie zapraszamy - Czas START! Wyniki zostaną ogłoszone 26 marca.

Pozdrawiamy Magdalena i Dawid

2 komentarze:

 1. Bardzo fajny konkurs, trzymamy kciuki!

  Ekipa MagneSowy.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest super pomysł na codzienny uśmiech :)

  IWA

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...