Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

czwartek, 13 marca 2014

Filmowy uśmiech z Best of Beauty


Chcielibyśmy się pochwalić naszą nową współpracą, którą podjęliśmy z firmą Best of Beauty producent między innymi Magic Smile Pen oraz Magic Smile LED-Light. Pierwszy z nich to profesjonalny pisak, który wybiela zęby już w 7 dni, a drugi z kolei oprócz opcji wybielania pomaga również zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej. Produkty Best of Beauty dostępne są w dobrych aptekach, a my będziemy mieli zaszczyt przetestowania ich i napisania recenzji wraz ze zdjęciami przed i po kuracji, abyście mogli zobaczyć jak działają te cudeńka.

Planujemy zdjęcia przed użyciem i po, więc znów nas jeszcze lepiej poznacie. Ogólnie rzecz biorąc bardzo ucieszyłem się z możliwości tej współpracy, bo o ile nigdy nie miałem jakiś bardzo wielkich problemów z uzębieniem to jednak kolor pozostawiał zawsze wiele do życzenia. W sumie odcieni białego jest więcej niż jakiegokolwiek innego koloru, więc z moim problemem spotyka się cała masa ludzi... Każdy chciałby mieć kolor śnieżnobiały, jak postacie ze szklanego ekranu, a niedługo dowiemy się o ile odcieni uda nam się zmienić nasze ząbki.

Pozdrawiamy.

http://www.bestofbeauty.pl/index.html

PS. Zapowiadany konkurs z okazji współpracy z inną firmą pojawi się w weekend. Nie obiecuję którego dnia, ale z racji, że nie będzie to konkurs w stylu "Kto pierwszy ten lepszy" (których nienawidzę, bo co to za weryfikacja uczestników?) tylko trwał będzie tydzień, więc spokojnie każdy chętny zdąży przesłać zgłoszenie. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...