Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

piątek, 14 marca 2014

Bałagan na fejsie? Lecimy z pomocą!


Też tak macie, że pomimo wszechogarniającego bałaganu nie macie czasu na ogarnięcie tego? Od zawsze mam bałagan w zakładkach przeglądarki. Ratuje mnie często tylko format - bo kasuje wszystko i mam trochę czasu do momentu, gdy znów zrobi się tam bałagan...

To samo dotyczy fejsa... gdy zakładało się konto to wszystko wydawało się fajne. Nie wiem dlaczego, ale profile typu "Lubię spać", albo wręcz "lubię placki" mają miliony fanów. Potem konta tego typu są wykorzystywane do reklam etc. Nic fajnego. Natomiast każdy z nas znajdzie w "lubionych" taką stronę, o której lubienie nawet się nie podejrzewał. Może był to chwilowy impuls, albo strona sama się polubiła przez otwarcie jakiejś fotki. Różnie to bywa.

Na ratunek z bałaganem śpieszy stronka Manageyourlikes. Za jej promocje nie wziąłem ani złotówki, po prostu uznałem, że wizyta na niej przyda się KAŻDEMU przeglądającemu internet i mającemu konto na fejsie. Serio.Powyżej stronka po kliknięciu magicznego "Analyze your own Profile". Niby taki ekran mamy też na fejsie, ale działa wolno, ładowanie kolejnych obrazków się przeciąga, no i nie mamy informacji kiedy nastąpiła ostatnia aktywność tej stronki. Powyżej ostatnio lubione przeze mnie strony. Już w sumie w pełni świadomie, chociaż tam na samym dole nadal nie jest ok (ciągły brak czasu) co widać po 651 lubionych stronach.

Korzystanie jest banalnie proste. Przeglądamy sobie listę lubionych przez nas profili klikając po prawej stronie na Like. Wystarczy trochę wytrwałości i niedługo na naszej facebookowej ścianie będą tylko te informacje, których na prawdę chcemy.

Nie polecam tylko opcji  "Personalized Recommendation" jest totalnie z...będna. Wyskoczyły mi tam sugestie stron, których nie polubiłbym nawet po pijaku, natomiast zaleciła mi odlubienie 2 profili, które śledzę z przyjemnością. Wszystko inne na tej stronie jest warte uwagi.

Zabiorę się za to. Jutro, albo pojutrze... wam też polecam. Wytrwałości.

4 komentarze:

 1. Fajna sprawa dzięki, przeglądnęłam sobie, ale na szczęście mam tylko 26 polubień :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też mega bałagan niestety :( dzięki za podanie namiarów na stronę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej bardzo przydany post, skorzystam i sama wreszcie to uporządkuje :)
  Zapraszam do siebie i do obserwacji :)

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...