Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

wtorek, 29 kwietnia 2014

Spędzaj czas aktywnie z Testandwrite!


Witamy!
Daleko nam do zmiany bloga w typowo aktywnego, z programami ćwiczeń czy mobilizacjami. Jednak przyszło już niemal lato! Jest ciepło. Chce się wręcz wyjść i poćwiczyć.
Nie wiem czy w waszej okolicy też zrobili taki mini plac ćwiczeń, jednak w Bielsku-Białej ma go niemal każde osiedle. Można bez krępacji (bo nie ważne w jakiej formie jesteście na pewno znajdzie się sąsiad mający gorszą), bez specjalnych przygotowań (bo wystarczy wyciągnąć cokolwiek z szafy i wyjść z domu) i bez żadnych kosztów (bo tu karnet na mini siłownię mamy darmowy) poćwiczyć.


Zachęcamy do tego z całego serca, bo nie ma nic gorszego, jak siedzenie w domu w taką pogodę. Mimo, że jak to przy okazji prowadzenia bloga zawsze są jakieś zaległości, to jednak grzech taką pogodę zmarnować. 


Notki można przecież nadrobić wieczorem, a forma sama się przed komputerem nie zrobi. ;)
Jeśli nie macie pod domem podobnego sprzętu, to można, jak większość blogerów obecnie, biegać. Wystarczą tylko buty, ewentualnie telefon z aplikacją mierzącą kilometry. Bieganie to też w zasadzie ciekawy temat, zwłaszcza, że w razie deszczu sąsiad ma w piwnicy bieżnię i moglibyśmy tam realizować trening. 
Idzie lato - łapcie promienie słoneczne, no i formę :)

2 komentarze:

 1. U mnie czegoś takiego nie ma... A gdyby było to by spalili/ukradli/zniszczyli/zmienili na miejsce do siedzenia i picia piwa. Na razie ćwiczę w domu, ale mam w planach kupno roweru. Trzeba o siebie zadbać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest niestety częsty problem. U nas chuligaństwo też jest na porządku dziennym, ale na szczęście siłownia jeszcze stoi. Gorzej miały tuje, które spółdzielnia wysadziła jednego dnia, a drugiego ktoś je wyrwał, połamał i zniszczył :/
   Rowerowe przygody też lubię, ale rower mam w trakcie naprawy, a rower Madzi nie zdążył się z nią przenieść, więc wycieczki rowerowe pewnie zaplanujemy na samo lato :)

   Usuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...