Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

piątek, 18 kwietnia 2014

Zdrowe Cukierki z cukrem brzozowym
Poznajcie dziś naszych dwóch nowych znajomych, którymi są dwa przesympatyczne potworki Floyd i Bowie. Te dwa uśmiechnięte futrzaki widnieją na opakowaniach zdrowych cukierków Tingz, które otrzymaliśmy to testowania od firmy ZielonaBazylia.pl. Firma ta zajmuje się dystrybucją na polski rynek naturalnych i zdrowych produktów takich jak np. herbat, kawy, miody, czekolady, batoniki musli itp. My natomiast otrzymaliśmy cukierki marki Peppersmith z ksylitolem, czyli cukrem brzozowym i na tym się skupimy w dzisiejszej recenzji. 
Wróćmy do naszych bohaterów. Bowie i Floyd mieszkają w małych kolorowych domkach na czubkach wysokich drzew i jak możemy się domyślić są to pewnie brzozy. Aby ich lepiej poznać i Wam przedstawić zasięgnęłam wiedzy na ich temat na jednej z brytyjskich stron internetowych. Dowiedziałam się, że nasi przyjaciele są niewielkiego wzrostu, gdyż liczą ok 11cm i ważą tyle co mandarynka. A cała ta kreacja jest stworzona z myślą o dzieciach dla których cukierki są dedykowane. Tingz to tak naprawdę alternatywa dla cukierków i drażetek, które zawierają tzw. "biały cukier".

Słodycze te nie posiadają także glutenu, sztucznych barwników i konserwantów. Spokojnie mogą jej jeść osoby nie trawiące glutenu, wegetarianie i weganie. Cukierki pomagają także redukować kamień nazębny oraz efekty wystąpienia próchnicy. Można je z powodzeniem podawać dzieciom powyżej 3 lat, ale nie należy przesadzać z ich spożywaniem, gdyż nadmierna ich ilość powoduje przeczyszczenia. ;)
Bowie jest patronatem cukierków Tingz z ksylitolem o smaku pomarańczowo-mandarynkowym.
Floyd znów dumnie prezentuje swoją mordkę na cukierkach Tingz z truskawką i wanilią.
Moim zdaniem wykorzystanie substancji słodzącej pochodzącej z brzozy w produkcji słodyczy zamiast białego cukry jest chyba dobrym pomysłem. Jeśli chodzi o moje własne odczucia co do samych cukierków to według mnie są zbyt słodkie i wystarczy jeden góra trzy i mam dość, a to na prawdę małe pastylki. Może to i dobrze, bo dzieci nie powinny się opychać słodyczami. Jakiś czas temu usłyszałam w wiadomościach, że 13% dzieci w szkołach, wyrzuca kanapki do kosza, a także surówki z obiadów szkolnych na rzecz sporych ilości słodyczy, które sa dostępne w sklepikach szkolnych. 

Myślę, że tego typu słodycze powinny znaleźć się właśnie w sklepikach szkolnych, aby dzieci mogły zajadać się zdrowymi słodyczami, ale jak już pisałam, bez przesady. ;)

Jeżeli macie ochotę wypróbować cukierki Tingz zapraszam na stronę ZielonaBazylia.pl, gdzie znajdziecie też inne produkty z ksylitolem i nie tylko. Cukierki z naszej dzisiejszej recenzji możecie kupić za 5,99 zł za opakowanie, w którym mieści się 25 cukierków Tingz. 

Zapraszam na stronkę i życzę smacznego.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...