Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

środa, 2 kwietnia 2014

Wczorajsze (?) zdobycze i aktualne akcje


Dziś nieco informacji o tym co udało się spotkać po drodze wczoraj :)


Na początek oczywiście maszynki z Wilkinsona, po które docelowo pojechaliśmy do Rossmanna. Z tego co słyszeliśmy większość była dobrze zaopatrzona i jeśli ktoś się wybrał do jakiejś 15, to maszynkę za symboliczną złotówkę kupił. Oczywiście nie obyło się jednak bez słabych akcji w których pewnie połowa pracowników pobrała maszynki, bo docierały do nas sygnały, że w niektórych Rossmanach nie było maszynek już o 10. W jednym obsługa nawet powiedziała, że ta akcja jest taka... Primaaprilisowa i maszynek tak na prawdę nie da się dostać. Mam nadzieję, że to zgłosiła. :) Akcja jednak tym razem na plus, bo zaopatrzenie i tak wyglądało lepiej, niż podczas poprzednich akcji Wilkinsona z Rossmannem.


Przy okazji wizyt w Rossmannie zawsze patrzę na to co widzicie nad tekstem. Tak - herbatki. Ogólnie to lubię herbatę, ale dlaczego patrzę na nią właśnie w tej drogerii? Otóż często w Rossmannie jest akcja w stylu "Cena na do widzenia". Produkt jest wycofywany, więc chcą się go szybko pozbyć. Powyższe herbatki kupiłem bodaj za 2,50 za paczkę, co brzmi zabawnie, bo zwykle są znacznie droższe. Na innych półkach też spotkacie te promocje, jednak najbardziej zwracam uwagę właśnie w tej części sklepu, bo nawet jeśli nie wypiję tych herbat dziś, to wypiję za pół roku i nic im nie będzie.


W jednym z marketów wybraliśmy się przy okazji do  sklepu producenta kosmetyków Ziaja. Można tam śmiało przyjść i dostać sporo próbek różnych kosmetyków żeby nie kupować w ciemno. Tym razem Madzia wzięła sobie ich kremy.


Przy okazji dostała też... kolorowankę. Nam się nie przyda (pewnie komuś damy) jednak jeśli jakieś mamy młodszych dzieci to czytają i będą w pobliżu Ziai, to polecam również taką kolorowankę odebrać. :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...