Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

piątek, 4 kwietnia 2014

Odbierz Lewandowskiemu piłkę! 150 000 piłek za nakrętki Coca-Coli!


Lubicie Coca-Cole i inne produkty tej marki w gorące dni jak dzisiejszy? Jeżeli tak to mamy dla Was dwie dobre wiadomości - takich dni przed nami całe mnóstwo, a Coca-Cola przygotowała dla Was nie lada gratkę. Odkąd pamiętam Coca-Cola zawsze organizowała promocję, które polegały na wymianie nakrętek lub etykiet ze swoich napojów na atrakcyjne nagrody i tak jest też tym razem.

Kupujcie napoje Coca-Cola, Coca-Cola Zero i Fanta pomarańczowa o pojemnościach 0,5L, 1L, 1,5L, 2L, 2,25L, które oznaczone są piłeczką i zbierajcie kody, które widnieją wewnątrz nakrętki. Następnie rejestrujcie się na stronie OdbierzPiłkę i wprowadźcie 20 kodów do systemu. Kiedy już otrzymacie voucher za kody udajcie się z nim do najbliższego punktu Relay, Inmedio lub 1 minute i odbierzcie swoją piłkę. Pamiętajcie, aby zabrać także dowód tożsamości.

Listę punktów, w których można dokonać odbioru nagrody znajdziecie w zakładce "Odbiór". Potem już możecie cieszyć się swoją piłką jak Pan powyżej czyli Robert Lewandowski ;).

Do dzieła i powodzenia.

2 komentarze:

 1. wiecie może co to za piłka? bo nigdzie nie mogę o tym poczytać. Przydała by mi się do kopania po placu jakaś lepsza a nie szmacianka

  OdpowiedzUsuń
 2. Napisaliśmy pytanie o szczegóły dotyczące tej piłki od razu po tym komentarzu, ale albo ta piłka jest kiepskiej jakości, albo mają strasznie słabe biuro informacyjne :/

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...