Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

poniedziałek, 2 czerwca 2014

Dzięki Natko włosy znów odżyjąDwa miesiące temu otrzymałam od bielskiej firmy Natko zestaw Revitax, który pomaga wyleczyć problem nadmiernie wypadających włosów. Doszłam do wniosku, że produkty te można śmiało nazwać lekarstwem, ponieważ nawet genetyczne tendencje do przerzedzenia porostu to dla nich żaden problem.
W skład zestawu wchodzą:
 • Revitax szampon na porost włosów 250ml,
 • Revitax serum na porost włosów 100ml.
Szampon Revitax ma na celu stymulację wzrostu włosów i dodatkowo pomaga pozbyć się łupieżu. Kofeina, która znajduje się w szamponie silnie działa na cebulki włosowe już podczas mycia włosów i wydłuża fazę ich wzrostu. Szampon zaczyna oddziaływać na skórę głowy już po 2 minutach mycia i wpływa na torebki włosowe do 24 godzin po myciu. Cebulki włosowe na stałe są pobudzone do działania, więc włosy odrastają szybciej, a fryzura staje się gęstsza i łatwiej jest wymodelować pukle, a wszystko to dzięki witaminie B3 oraz D-pantenolowi.

Serum Revitax stymulujące porost włosów dzięki specjalnie opatentowanej recepturze pomaga zmniejszyć przejściowe, hormonalne, a nawet dziedziczne wypadanie włosów. Głównym powodem wypadania włosów jest hormon DHT, a serum ma za zadanie zahamować jego negatywne działanie na włosy. Produkt pobudza do pracy nawet komórki, które po wypadnięciu włosów jeszcze nie zdążyły obumrzeć. Co za tym idzie serum zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje wzrost nowych. 

Dzięki regularnemu stosowaniu tego zestawu cebulki włosów pozostają stale aktywne, a fazy wzrostu włosa są dłuższe niż genetyczne.


 Po dwóch miesiącach można zauważyć, że nad czołem, przy linii porostu pojawiły się małe "odrostki", które świadczą o tym, że włosy zostały pobudzone do wzrostu. Efekt na zdjęciu przedstawia różne etapy wzrostu włosów, ponieważ jak widać kosmyki są różnej długości. Na całej głowie, między pasmami znajdują się właśnie takie krótsze włoski.

Przy skroniach również się nieco zagęściło i nie ma już na szczęście takich prześwitujących miejsc jak wcześniej, nawet kolor teraz wydaje się ciemniejszy. Myślę jednak, że powinnam używać produktów marki Revitax znacznie dłużej, aby osiągnąć jeszcze lepszy efekt, dlatego, że przez ostatnie lata wypadło mi naprawdę dużo włosów i trzeba zastosować im dłuższą kurację.

Trzeba jednak pamiętać, że wypadanie włosów to często efekt zaniedbania przez nas naszego organizmu. Aby być pięknym i zdrowym, oprócz pielęgnacji ciała powinniśmy dobrze się odżywiać, wysypiać, nie stresować i często spędzać czas na świeżym powietrzu. Może łatwo się mówi, ale naprawdę warto dbać o siebie, bo to procentuje na przyszłość.

A tym czasem zapraszam Was serdecznie do sklepu internetowego Natko, gdzie możecie kupić szampon Revitax w cenie 18,50 zł za 250ml oraz serum Revitax za 49,00 zł za 100ml, ale możecie również nabyć te produkty w zestawie, który kosztuje 60,00 zł. Oprócz kosmetyków do włosów znajdziecie tam także żele, balsamy i maści o leczniczych i upiększających właściwościach oraz oleje kosmetyczne i spożywcze, a wszystko to prosto z naturalnych źródeł i w atrakcyjnych cenach.


http://www.natko.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...