Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

czwartek, 12 czerwca 2014

Dzieje się w Testandwrite! Książęce, Verbena, Lego Club, Pyrex!


Dziś taki mix ostatnich wydarzeń! Po pierwsze dotarły do Nas Książęce jasne ryżowe z konkursu, który opisywaliśmy. W sam raz przed pierwszym dniem Mistrzostw Świata w Brazylii. Inauguracja już dziś, więc czego jak czego, ale piwa zabraknąć nie może. W sumie nie żebym pił jakoś dużo, ale mecz to akurat kapitalna okazja, by sączyć browarka.


Dotarła dzis do nas również przesyłka z Verbeny. Taką samą paczkę możecie dostać biorąc udział w konkursie poczty cukierkowej. Do nas dotarła wersja dla blogerów, ciut wcześniej niż egzemplarze konkursowe. Byłoby zresztą dużo szybciej, ale znów złodzieje z poczty polskiej przyczynili się do "umilenia życia". Pierwsza paczka oczywiście zaginęła, a że Verbena wysyła paczki listem zwykłym, to nic nie mogli zrobić, jak tylko wysłać kolejną paczkę. Swoją drogą, to jakoś dziesiąta paczka o której wiem, że została do nas wysłana, a nigdy nie dotarła. Rozumiem, że raz czy dwa ktoś z wysyłających mógł powiedzieć, że coś wysłał, a tego nie zrobił, ale nie aż tyle. Panie na poczcie mają zbyt lepkie ręce.


A teraz letnio! Generalnie owoce o tej porze są tak tanie, że warto eksperymentować. Madzia trzyma lody zrobione... z pomarańczy. Zdrowo, zdrowo i jeszcze raz zdrowo! Wystarczy użyć blendera na obranych pomarańczach, a sok przelać do jakichkolwiek kubeczków plastikowych. Poleżą z dwie godzinki w zamrażarce i pyszne lody wodne staną się faktem. :) Super szczególnie dla dzieci, bo one lody wodne bardzo lubią, a skład do kupowania nie zachęca. 
Ananas też nie zjawił się tu przypadkiem. W sumie możecie go również użyć do lodów. My jednak kupiliśmy go do deserów - jest znacznie smaczniejszy, niż ten z puszki, a obecnie jest w śmiesznej cenie. Za jakieś trzy złote?

I dwa ostatnio newsy. Zapomniałem Wam napisać, ale nadrabiam. Dotarł nowy numer Lego clubu. Jak go zamówić za darmo informowałem tutaj. Tym razem nie ma wprawdzie żadnych dodatków, ale sam magazyn też jest fajny. 
Udało się też uzbierać naklejki na pierwsze naczynie żaroodporne. W sumie szybko poszło. Babcia jest w Żabce niemal codziennie, jej koleżanka też, my co kilka dni. Znaczki niemal same się zbierają. Powiem szczerze, że te naczynia na fotkach wyglądały przeciętnie, ale w rzeczywistości są super. Już mamy plan przygotowania zapiekanki makaronowej.

To tyle na dziś, zapraszam znów :P

3 komentarze:

 1. Sama mam naczynie Pyrex z żabki, zbieram już na kolejne, tym razem miska:) super, że takie małe sklepy organizują tego typu promocje, to miły dodatek podczas zakupów, a jeszcze milszy kiedy odbiera się gwarantowaną nagrodę:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...