Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

czwartek, 19 marca 2015

Share week 2015!

http://bit.ly/ShareWeek2015


Mało brakowało, a bym nie zdążył, a bardzo chciałem wziąć udział w akcji. Rok temu nosiłem się z pomysłem napisania i tyle się "nosiłem", że przeniosłem - przypominając sobie o tym tydzień po. O czym mowa? Andrzej Tucholski z jestkultura.pl ruszył z akcją Share Week równo 3 lata temu i teraz mamy czwartą edycję. Akcja polega na wybraniu trzech blogów, które polecacie, które mają na was wpływ, czytacie je i pozostają w waszej pamięci. Nie ważne czy to bloger z wielkim zasięgiem czy ktoś z pięcioma wpisami, ważne jest tylko to czy blog jest dla was ważny.

No to lecimy.

http://jasonhunt.pl/

1. Es... in... Nie. Teraz już tylko JasonHunt.pl
Dlaczego? Okrzyknął się królem blogosfery pomimo niewielkiego jak na ten poziom zasięgu. Żyje jednak tak, aby nikt go z tronu nie zrzucił. Chce coś zmienić - robi to. Chce wyjechać do Stanów? Wyjeżdża spłukując się niemal do cna. Chce zawalić wyświetlenia na dwóch sporych blogach? Robi to. Chce wydać książkę przez wydawnictwo? Czemu nie. Potem odkupić prawa? Nie ma problemu. Tomek Tomczyk jest niesamowitym motywatorem! Nie przez słowa, jak większość, ale przez czyny. Pokazuje niemal każdym postem - jeśli chcesz coś zrobić czy powiedzieć - to po prostu to rób. Lepiej żałować tego co się zrobiło, niż... .


http://jakoszczedzacpieniadze.pl/

2. jakoszczedzacpieniadze.pl
Kolejny motywator, ale już w innym temacie. Michał Szafrański pokazuje światu to, co ja rozumiem od dawna, ale większość ludzi nie. Cały czas zastanawiałem się jakim cudem moim znajomym czy większości ludziom których spotykam na ulicy brakuje kasy. Serio. Dobra, nie żyjemy w eldorado bez podatków, ale niemal z każdej sumy można coś odłożyć. Michał pokazuje światu, że nie chodzi wcale o zarabianie niewiarygodnych pieniędzy, tylko o CIĘCIE KOSZTÓW. Możesz zarabiać tysiąc, Twoja żona też. Przy odpowiednim cięciu odłożycie 200-500 na miesiąc. Pieniądze zainwestujecie, zrobicie coś z tego, to Was nakręci na więcej. Mimo, że lubię oszczędzać to ilekroć wchodzę na blog Michała daje mi to dodatkowego motywacyjnego kopa!


http://weronikarudnicka.pl/

3. weronikarudnicka.pl
Pewnie niektórym będzie trzeba przedstawić. Weronika wyrosła na testowaniu produktów, a mi zdarzało się co jakiś czas wpadać i patrzeć jak sobie radzi. Radziła sobie coraz lepiej - aż w końcu przeskoczyła z bloggera na własną domenę. Rozpoczęło to rewolucje! Nie dość, że na blogu oprócz recenzji pojawiły się zwyczajnie życiowe teksty to jeszcze Weronika zaangażowała się w wywiady z niezłym skutkiem. Specyficzny, bezpośredni styl, różnorodna tematyka zarówno tematyczna, jak i gatunkowa. Łączy ciężką pracę z treningami i imprezowaniem do rana. Spełnia się we wszystkim czym chce i może. Taki przykład dobrze rozumianego YOLO. :) 

A wy jakie macie ulubione blogi? Wrzucajcie śmiało. Pod tym postem macie wolność w kwestii spamu. Tylko z argumentami proszę. :)
Pozdrawiam, Dawid.

6 komentarzy:

 1. Weronika to prawdziwa dziennikarka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe no tak :) działa na każdym polu praktycznie :P

   Usuń
 2. Mam pełno ulubionych blogów, m. in. ten drugi co Ty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No Michał daje kopa. Co prawda nigdy nie korzystam z jego lokat, ale czytaniu jego bloga towarzyszy świadomość, że bez gromadzenia i odkładania środków nie ma nic :)

   Usuń
 3. DZIĘKUJE!!!!!! <3 <3 <3

  JEZUUU, NO DZIĘKUJE <3

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...