Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

czwartek, 12 marca 2015

Kac po alkoholu? Nie ma opcji - jest Glucose! Lek na kaca!


Ostatnio regularność poszła się paść, ale nie będę o tym przypominał. Generalnie ma to związek z pracą, no i magisterką. Nie tyle, żebym ją pisał, ale wiecie - jak coś leży na głowie, to kiepsko myśleć o czymś innym. ;) Przy "pisaniu" licencjatu też były takie problemy. Jednak to nie żaden powód, żeby zaniedbywać swoje obowiązki, więc wszystkie recenzje, które mamy zrealizować są już zaplanowane czasowo.


Jedną z firm z którą przyszło nam ostatnio współpracować jest Glucose.  Glucose After Alcohol występuje w dwóch wersjach i pomimo produkcji w Szwajcarii pasuje wręcz idealnie do Polaków. Produkt jest przeznaczony głównie dla osób spożywających alkohol i występuje w barwach naszej flagi narodowej. Wiadomo, przeciętny Polak nie stroni od alkoholu, więc produkt na naszym rynku powinien znaleźć rzeszę fanów.


Najważniejszym składnikiem napoju jest glukoza. W dawnych czasach ludzie chętnie sięgali po kroplówki z glukozą żeby usunąć z organizmu alkohol i dość podobną strategię zastosowano tutaj. Oczywiście nie trzeba podawać sobie tego dożylnie, ;) a z fajnych butelek, które dobrze trzymają się w dłoni. Butelka naturalnie trzyma zimną temperaturę i jest fajnie wykończona. Generalnie dawno nie piłem z fajniejszego opakowania.


Dwie wersje kolorystyczne nie są przypadkowe. Czerwony No limit usuwa oznaki zmęczenia i poleca pić się go podczas imprezy czy spożywania alkoholu. Ma w składzie dużą dawkę kofeiny, a do tego tauryna, guarana i bardzo dużo witamin, magnezu i cynku. Generalnie alkoholu zbyt wiele nie piję, ale np. dziś od rana słabo się czułem, napiłem się i... mam siłę napisać dla Was tekst, co oznacza, że zadziałać zadziałało. :) Zastosowałem go jako taką zdrowszą i łatwiej przyswajalną wersję energizera i w tej roli świetnie się sprawdził.


Wersja biała, czyli Life to napój zaraz na rano o znacznie lżejszym składzie. Nie ma tu już dodatków energetycznych, natomiast zostaje zdrowa baza. Mamy więc glukozę, witaminy, magnez i cynk. Słowem mix tabletek rozpuszczalnych w glukozie. Ciekawy pomysł i wart sprawdzania przez lubiących zabalować.


Jeśli chodzi o smak to oba smakują podobnie. Mamy tu smak grejpfruta - słodko, gorzki, zdecydowanie ciekawy. Nie do końca mogłem przetestować jego możliwości "na kaca" jednak zdecydowanie czuć po samopoczuciu, że sprawdziłby się dobrze.


Generalnie produkt można kupić w Piotrze i Pawle i Almie. Jest też dostępny na stacjach benzynowych, ale jeszcze ich tam nie spotkałem (BP oraz Lotos).

1 komentarz:

 1. Bardzo konkretny wpis. Te napoje są bardzo dobre próbowałem kilka razy i robią robotę. Jednak ja ostatnio znalazłem nowy sposób Kroplówki na kaca Śląsk był miejscem, które wskazało mi drogę do walki z kacem po takie kroplówce człowiek czuje się jak nowo narodzony :)

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...