Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

wtorek, 22 stycznia 2013

CK Eternity

04.12.2012Chciałabym podzielić się swym uczuciem do zapachu ETERNITY Calvina Klein’a. Uczuciem, bo ten wspaniały zapach powstał z miłości stylisty do swej byłej asystentki Kelly Rector.
Historię tego zapachu zapoczątkował ich ślub,a nazwa ETERNITY to właśnie symbol wielkiej miłości i oddania. Flakon z kryształu i srebra zaprojektował Klein wraz z Pierre’m Dinand’em.

Perfumy wprowadzono na rynek w 1998 roku. Należą one do kategorii kwiatowo-goździkowej i rzeczywiście na początku można wyczuć lekko słodkawą nutę kwiatową, która następnie przeobraża się w ostrzejszy zapach przyprawy. Pozostawia na skórze świeży, intrygujący zapach dodający właścicielce tajemniczości i pewności siebie.

Dostałam je od mojego chłopaka w dowód miłości i używam ich tylko na specjalne okazje i tylko dla niego. Perfumy idealne na randkę, gdyż zawierją piżmo, które jest afrodyzjakiem,a jego zapach jest bardzo podniecający, szczególnie przy głębokim powolnym wdechu.

Wszystkie nuty zapachowe zawarte w ETERNITY to po kolei – nuta głowy: nuty liściowo - zielony, olejki cytrusowe, nuta serca: róża, fiołek, konwalia, goździk, nuta bazy: sandałowiec, heliotrop, piżmo.

Każde perfumy dopasowują się indywidualnie do każdego ph skóry, więc dla każdej z nas będą wyczuwalne zapewne inne kombinacje zapachowe.
Polecam gorąco to cudowne dzieło Calvina Kleina. Przekonajcie się same jakie to wspaniałe uczucie być w nie przyozdobioną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...