Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

czwartek, 29 maja 2014

Wysyp konkursów piwnych. Sporo złocistych do zgarnięcia!


Ostatnio konkursów piwnych jest tak dużo, że postanowiłem zrobić post łączony. Sporo z tych konkursów kończy się niedługo (do 2tygodni), więc im szybciej je zrobicie - tym lepiej.


Na początek dość łatwe konkursy Żywca. Oba związane z ich nowymi piwami. W pierwszym na fanpage Żywca mamy opisać swój ulubiony smak spośród nowych piw z tegoż browaru. W zasadzie nie musicie przecież znać tego smaku - wystarczy nutka kreatywności i być może to właśnie Wam przyjdzie spróbować nowych smaków. Udało się nam za pierwszym razem wygrać - mają ogólnie tysiąc zestawów po 3 piwa (marcowe, białe i bock). Każdego dnia rozdają 9 zestawów najbardziej kreatywnym konkursowiczom. Konkurs trwa do 8 czerwca.


Drugi konkurs Żywca jest pozornie trudniejszy, ale też nagroda większa. Trzeba na stronie Żywca zagłosować na to które z piw z nowej, limitowanej edycji ma trafić do regularnej dystrybucji. Oprócz głosowania trzeba napisać hasło promujące wybrane piwo. Wybiorą 140 twórców najlepszych haseł i wyślą im... po 20 piw wybranego wariantu. Konkurs tak jak poprzedni trwa do 8 czerwca.


Kolejny konkurs też jest dość łatwy. Jest on związany z piwem Książęcym. Interesuje ich opinia "Jak smakuje Jasne ryżowe". Limit znaków pozwala na wpisanie w zasadzie jednego zdania, więc wiele to czasu nie zajmie. Nagrody to 1000 Książęcych jasnych ryżowych. Każda osoba może wygrać jedno, a wysyłają 50 sztuk dziennie. Niby to nie aż tak dużo, ale wiele też nie trzeba zrobić.


Ostatni na dziś konkurs jest związany z Redd'sem. Rozdają 750 zestawów po 4 Redd'sy w nowym wydaniu. Trzeba zaskoczyć ich opisem sytuacji, w której zaskoczylibyście swoich znajomych Redd'sami w nowej odsłonie. ;)

Zatem - do boju smakosze złocistego trunku :)

2 komentarze:

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...