Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

czwartek, 22 maja 2014

Testandwrite w gronie Vipów SchwarzkopfW dzisiejszy piękny i słoneczny dzień chciałabym podzielić się z Wami nowiną, która niedawno do mnie dotarła i bardzo mnie ucieszyła. Mianowicie zostałam jedną z 25 Vip-testerek mojej ulubionej marki produkującej kosmetyki do pielęgnacji włosów Schwarzkopf. Nie dałam Wam znać wcześniej o konkursie, nasze drogie czytelniczki, bo sama wzięłam w nim udział w ostatniej chwili. Byłam bardzo podekscytowana, ale nie chciałam zapeszać i robić sobie nadziei. 

Po otrzymaniu maila o wygranej byłam jeszcze bardziej podekscytowana i nadal jestem. To wielka radość dla mnie, że mogę testować produkty mojej ulubionej firmy Schwarzkopf, a oprócz tego zostałam zaproszona na specjalna galę w Warszawie, gdzie wraz z pozostałymi Vip-testerkami będę mogła podzielić się doświadczeniem w pielęgnacji włosów. To nie koniec atrakcji, ale myślę, że więcej dowiecie się kiedy wrócę ze stolicy i opiszę Wam cały przebieg dnia ze specjalistami marki Schwarkopf oraz przedstawię pierwsze kosmetyki, które będę testować. 

A póki co zapraszam na stronę Schwarzkopf, gdzie znajdziecie mnóstwo inspiracji, ciekawostek, modnych fryzur i porad, a także zajrzyjcie na fanpage FB Schwarzkopfa, a być może nadarzy się okazja, by także zostać Vipem Schwarzkopf.

1 komentarz:

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...