Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

czwartek, 30 stycznia 2014

Do walki z brudem uzbrojeni w Brait!


Wczoraj zdecydowaliśmy, że trzeba zrobić porządek w piwnicy, gdyż jakiś czas temu było tam wielkie malowanie i robotnicy nie zostawili po sobie porządku. Szafka, która tam sobie spokojnie stoi była cała zakurzona i miała na sobie ślady po farbie, którą malowano ściany. Postanowiliśmy, że zabierzemy ze sobą Brait Antistatic Spring Flower marki Dramers, który według producenta przeznaczony jest do wszystkich rodzajów mebli lecz na naszych matowych niestety się nie sprawdza, ale doskonale nadaje się do lakierowanych mebli takich jak ta szafka.Mebel był w opłakanym stanie, fronty całe ubrudzone farbą, ale wystarczyło spryskać powierzchnię preparatem, który dzięki atomizerowi uwalnia się w postaci delikatnej, kremowej pianki.

Dzięki zawartej w Brait formule "ProtectSystem+" kurz nie fruwa w powietrzu osiadając później na innych przedmiotach i dusząc nas przy okazji, ale zostaje zatrzymany na ściereczce. Poza tym Brait dzięki powłoce antystatycznej zapobiega ponownemu osiadaniu kurzu. Dodatkowe sześć składników aktywno-pielęgnacyjnych pozwala czyścić meble tak, aby chronić go przed zarysowaniami, plamami i zaciekami.
Teraz szafka jest czysta, lśniąca i mamy nadzieję, że taka pozostanie na długo, a ułatwienie pracy podczas porządków zawdzięczamy agencji Best Image PR z którą współpracujemy.

4 komentarze:

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...