Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

sobota, 18 stycznia 2014

Walczmy z podwyższonym cholesterolem!


Dziś tym razem coś dla osób starszych. Na pewno macie w rodzinie kogoś kto ma za wysoki cholesterol, być może sami macie z tym problem. Flora pro-activ (dzięki nowej agencji pr) pokazała się w sieci z nową akcją. Mimo, że zamówiłem te materiały tydzień temu, to jeszcze o tym nie pisałem. Dlaczego? Spodziewałem się, że foldery będą jedną wielką reklamą z minimalną ilością treści. A tymczasem tak nie jest!:)

Osoby o podwyższonym ciśnieniu mogą znaleźć w materiałach zarówno informacje o tej ciężkiej przypadłości, smaczne menu, dzięki któremu można cholesterol obniżyć, tabelkę w której rozpisane zostały potrawy, które wpływają na organizm korzystnie, jak i takie, których się wystrzegać oraz, co wydaje mi się ciekawym rozwiązaniem, trzytygodniowy plan dzięki któremu uda się skutecznie obniżyć cholesterol.

Lubię takie akcje. Z jednej strony reklama produktu (bo w Menu nie oszukujmy się - Flora pro-activ jest elementem każdego dania), ale z drugiej strony też masa porad, które wpłyną pozytywnie na życie osób mających jakiś problem.

Byle tak dalej, Evolution PR rozpoczęło z wysokiego C.

PS. Co do samego zamawiania - po wejściu na stronę pro aktywnie dla serca wystarczy kliknąć "Dołącz", wpisać dane, a potem zaznaczyć "Zamów" (pocztą tradycyjną). Foldery są cztery, każdy sporo stron, nie oszukujmy się, zamawianie wersji internetowej nie ma sensu, zamówcie sobie wersję drukowaną - i tak przyjdzie do tygodnia.3 komentarze:

 1. Chyba zamówię. Bo w rodzinie mam takie przypadki, a ich wiedza ograniczona w tym temacie, bo lekarze rodzinni jacyś nasi nieudolni.

  OdpowiedzUsuń
 2. mam podwyższony ponad 200 mam :/ ale oststnio ogłądałam jakoś powtórkę kilersów i tam jeden facet mial ponad 700 ! nie wiedziałam że z takim jeszcze się żyje .. moja mama zawsze mówi że 300 to już śmiertelne

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...