Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

piątek, 12 kwietnia 2013

Delikatne pranie z Concertino BabyMiesiąc temu informowałam w poście o tym, że otrzymałam  od Pani Zuzanny Szymańskiej z agencji Best Image PR produkty marki Dramers: hipoalergiczne żele do prania Concertino Baby White do białych tkanin i Concertino Baby Color do tkanin kolorowych. Oba produkty znajdują się w litrowych butelkach z miarką.

Concertino Baby jest produktem hipoalergicznym przeznaczonym do prania tkanin całej rodziny, więc można prać w nim także ciuszki maluszka, gdyż jest delikatny dla skóry małego dziecka. Produkt jest przebadany dermatologicznie i nie powoduje podrażnień skóry, więc mogą go stosować alergicy, a także nie zawiera parabenów. 


Concertino Baby jest połączeniem żelu i proszku dzięki temu jest delikatny, dlatego można stosować go do prania wełny i jedwabiu, ale jednocześnie jest skuteczny w spieraniu plam. Preparat przeznaczony jest do wszystkich typów pralek oraz do prania ręcznego, a dzięki temu, iż jest skoncentrowany wystarcza na długo.

Ja przetestowałam już oba i szczerze mówiąc bardzo dobrze się u mnie sprawdza zarówno podczas prania ręcznego jak i w pralce. Concertino Baby do białych tkanin jest żelem przezroczystym natomiast  żel do kolorów jest niebieski. Oba produkty pięknie, kwiatowo pachną, a co za tym idzie na ubraniach również pozostawiają ten zapach. Podczas prania ręcznego zostawiam na jakiś czas tkaniny w wodzie z żelem, a kiedy już zabieram się do prania, często bywa tak, że plamy już nie ma. Do prania ręcznego stosujemy 50ml żelu na 10l wody, natomiast do pralki na 3-4kg prania w zależności od poziomu zabrudzeń 60ml do 100ml, a jeżeli mamy twardą wodę 80ml do 120ml. Concentrino Baby można dozować za pomocą miarki, która ma pojemność do 150ml z podziałką 50, 100, 150 albo korka o pojemności do 45ml w przypadku mniejszej ilości żelu.

Zdjęcia są materiałem z testowania żelu do tkanin kolorowych podczas prania ręcznego.

3 komentarze:

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...