Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

sobota, 10 stycznia 2015

Dzień z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!Witam
Znów jakaś przerwa. Postaram się jakoś to wyregulować... jak tylko moje życie zacznie być chociaż trochę bardziej regularne. Teraz np Madzia jest chora, więc na kompa czasu mniej. W sumie blogerzy mają kilka sposobów prowadzenia tekstów. Niektórzy wrzucają i dwa posty dziennie, a niektórzy 1-2 tygodniowo. Muszę wypracować jakąś cykliczność. Planuję (ale to jeszcze plany) wystartować z nowym projektem blogowym, więc o systematyczności z dawniej (3-4 posty tygodniowo) mogę zapomnieć. Spróbuję abyście w dwa dni w tygodniu zobaczyli nowe posty. Weekend to zwykle dni bez postów nawet na największych blogach - nie bez powodu zresztą, bo niewiele osób ma wtedy czas śledzić notki na bieżąco. Mógłby być to np wtorek (bo na napisanie tekstu w znienawidzony przez wszystkich poniedziałek nikt by mnie nie namówił) oraz piątek - na dobre otwarcie weekendu. Tyle, że to jeszcze nie obietnica, a próba ustawienia tego jakoś. Jak wyjdzie? Zobaczymy :) Mógłbym przejść na coś w stylu wtorkowych teksów recenzyjnych, a piątkowe byłyby zapowiedziami ciekawszych projektów, niby coś mam w głowie, ale tak jak piszę, pożyjemy, zobaczymy. ;)

A tymczasem - bo nie o systematyzacji wpisów blogowych chciałem pisać, przejdę do meritum, dość krótkiego (no chyba, że postanowię poznęcać się dłużej nad solidnie zużytą klawiaturą wcale nie starego laptopa). 
Już jutro WOŚP. Mimo, że w Bielsku-Białej zwykle jego obchody nie są zbyt huczne, to cieszę się tym dniem. Lubię coroczną orkiestrę. Na prawdę. Nie ma w tych słowach cienia podejrzenia, jakiejś niechęci. Nie lubię natomiast spoglądania każdemu do kieszeni. To takie typowo polskie... Wystarczy, że masz ciut więcej, to każdy, ale to ABSOLUTNIE KAŻDY spoglądnie do twojej kieszeni i powie "ZŁODZIEJ!". Dość głupie i próżne. Na masie stron, profilach facebookowych (nawet znajomych, ale z racji, że uznałem, że nie powinienem znać ludzi o takich poglądach, to już nimi nie są) można trafić na opinię czy też shary o tym ile to Owsiak nie nakradł i ile kasy idzie na nie te cele o których mówi.

Skąd enter? A właściwie dwa? Stąd, że nie ma potrzeby racjonalnie tego argumentować. Gość poświęcił całe swoje życie na organizację projektu pomagającego milionom ludzi i zapełnia dziurę po NFZ, której nikomu nie udałoby się załatać. Sprawił, że wielu ludzi żyje tylko temu, bo jest sprzęt na ratowanie tego życia, a ktoś ma czelność spoglądać mu do kieszeni i zapytać skąd ma na mieszkanie. Dziwne podejście.

Ja zamierzam cieszyć się tym dniem, śledzić relację z liczenia puszek i oglądać puszczanie "światełka do nieba". Do puszki też wrzucę. Nawet dorzucę zysk z reklam.

Was też zachęcam. Zagrajmy jutro razem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...