Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

sobota, 3 sierpnia 2013

Manhattan High Tech już zdobi moje paznokcie

W dzisiejszym wpisie kolejna recenzja kosmetyku od E-zebry, ale jeśli przegapiliście poprzednie polecam przeczytać wpisy Kuszące usta z błyszczykiem od E-zebry  oraz Z cieniami od E-zebry nie pozostaniesz w cieniu.  Tym razem mojej opinii poddany zostanie lakier do paznokci Manhattan High Tech numer 107N w kolorze stalowy połysk.

Lakier zamknięty jest w ciekawej buteleczce o pojemności 7ml. Wewnątrz znajduje się pędzelek, który idealnie dopasowuje się do płytki ułatwiając w ten sposób aplikację. Produkty nie tylko zapewnia płytce oryginalny, stylowy kolor i połysk, ale także wzmacnia paznokcie dzięki ekstraktowi z lotosu.


Tak wyglądają moje paznokcie po pierwszym malowaniu lakierem z serii High Tech. Nie ma prześwitów, grudek, niedociągnięć, ani smug, kolor jest jednolity i niezwykle błyszczący.


Natomiast tak prezentuje się płytka po drugim pociągnięciu lakierem. Nie widać różnicy prawda? Dlatego nie ma potrzeby drugiej aplikacji produkty, więc możemy przyznać, że jest wydajny. Poza tym przyznam, że faktycznie utrzymuje się 4 dni na paznokciach bez poprawki, no chyba, że myjecie stosy naczyń i w dodatku pierzecie ręcznie itp, wówczas żaden lakier nie trzyma się długo ;) Myślałam, że taki błyszczący lakier trudno będzie zmyć, ale w tym przypadku to nic trudnego, wystarczy nasączyć wacik zmywaczem i przytrzymać przez 10 sekund, a następnie zetrzeć. To taka moja mała rada dla Was.


Jeżeli zainteresował Was ten wpis i macie chrapkę na Manhattan High Tech numer 107N w kolorze stalowy połysk zapraszam do sklepu internetowego E-zebra, gdyż tam możecie go kupić w bardzo atrakcyjnej cenie - 1,99 złotych za sztukę. Oczywiście nie musicie wybierać tego odcienia, bo w ofercie sklepu znajdziecie bogata paletę kolorów High Techa oraz wiele innych kosmetyków kolorowych.

A może miałyście już kiedyś okazję przetestowania tego lakieru? Możecie o tym napisać w komentarzu.

Zapraszamy!3 komentarze:

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...