Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

sobota, 27 lipca 2013

Kuszące usta z błyszczykiem od E-zebry


Dziś kolejna recenzja kosmetyku od E-zebry, który otrzymałam w ramach współpracy o czym pisaliśmy we wpisie Początek współpracy z E-Zebrą!. Jeżeli jeszcze nie czytaliście poprzedniej recenzji zapraszam do przeczytania wpisu Z cieniami od E-zebry nie pozostaniesz w cieniu. 

Przedmiotem testów jest długotrwały błyszczyk Long Lasting Gloss Glide nr 54K marki Manhattan. błyszczyk nadaje efekt rozświetlonych mokrych ust dodatkowo nawilżając. Wszystko to dzięki technologii High Shine, która ma na celu sprawić by usta były optycznie większe, pełniejsze i uwodzicielsko połyskiwały.


Produkt jest nowszą wersją błyszczyków Long Lasting, ale teraz posiada bardziej eleganckie opakowanie, które ma pojemność 5ml. Dzięki aplikatorowi z miękką, delikatna gąbeczką nakładanie kosmetyku na usta jest bardzo precyzyjne przy czym niezwykle przyjemne. Osobiście często nakładam błyszczyk w biegu, podczas jazdy autobusem albo w samochodzie - tylko jako pasażer i to bez użycia lusterka, dlatego ważne jest dla mnie to, aby aplikator był odpowiednio wyprofilowany. Ten konkretny spełnia moje wymagania.

Tak wyglądają moje usta po aplikacji Long Lasting Gloss Glide i muszę przyznać, że zdjęcie nie oddaje w pełni blasku drobinek, które zawiera błyszczyk. Kosmetyk długo utrzymuje się na ustach i wystarczy cieniutka warstwa, aby uzyskać efekt jak na zdjęciu. Usta nie sklejają się i staja się delikatne i nawilżone.


A tak wygląda pełny makijaż w wersji delikatnej z użyciem tego błyszczyku. Nadaje naturalnemu, matowemu make-upowi nieco blasku.

Jeżeli macie ochotę na ten soczysty kosmetyk zapraszam do sklepu E-zebra i wybierzcie jeden z czterech kolorów  Long Lasting Gloss Glide od Manhattan. Możecie także skorzystać z bogatej oferty innych kosmetyków znanych i cenionych marek w przystępnej cenie. Ponad to czeka tam na Was sporo promocji i nowości.

Miałyście już kontakt ze sklepem internetowym E-zebra? Co Was zainteresowało i pomogło odnaleźć własny styl?

3 komentarze:

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...