Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

poniedziałek, 15 czerwca 2015

Stop zbędnemu spamowi! McMuffin za darmo przez tydzień!


Kiedyś miałem to ustawienie, potem zaniechałem. Żałuję. No więc: z dniem dzisiejszym komentować mogą tylko osoby zalogowane na konto na gmailu. Daje to plus w postaci braku żałosnych komentarzy pracowników firm, pracowników konkurencji, każdych tfu pracowników. Z jednej strony robią z siebie debili, z drugiej robią debili ze swojej firmy. Nie rozumiejąc tego - zaśmiecają mi przy okazji bloga i tym sposobem zdarzały mi się komentarze do wpisów umieszczonych rok/dwa temu np o papierach toaletowych... konkurencji, że ich akcja jest lepsza (a co to kogo obchodzi?), wpisy pracowników zarzucających mi pisanie nieprawdy (tak jak miałbym w tym jakiś interes). Generalnie wiadomo, zawsze ktoś, kto jest na tyle beznadziejny, że chce napisać krzywdzącą opinię, ale koniecznie zza ukrycia może założyć jakieś sztuczne konto na gmailu, ale... tu z pomocą przychodzi gmail. Przy szczególnych przypadkach przegiętych komentarzy można to zgłosić, pójdzie dalej i... jeśli tylko ktoś coś tak głupiego napisze to dam znać jak skończył. Z personaliami oczywiście i linkami do wszystkich portali społecznościowych. Zapoczątkował to Opydo, bo korzystanie z anonimowości w sieci trzeba piętnować. :) Paweł postanowił wysyłać jeszcze screeny komentarzy do pracodawcy. Spodobało mi się to, bo jakby nie było pracownik jest wizytówką firmy. Nie reprezentuje jej tylko przez 8 godzin, ale mając ją wpisaną w profil czy wypowiadając się w jej imieniu robi im czarny PR. Powinni więc wiedzieć kto wpłynął na słabszy wynik w ostatnim czasie! 


A teraz milsza kwestia! Od dziś, tzn 15 czerwca do 19tego czerwca McMuffin dla każdego od 7 do 8 rano. Mc Donald nadal próbuje wypromować swoje śniadanka. Generalnie w Polsce chyba nie ma kultury jedzenia śniadań poza domem, ale te z Maca oceniam dość wysoko, bo podczas poprzedniej akcji raz się wybraliśmy. Smakowały całkiem spoko, tylko czemu rozdają je od siódmej do ósmej, zamiast np do dziesiątej, kiedy to więcej osób by realnie tam wpadło spróbować? Pojęcia nie mam, ale pewnie raz się wybiorę i wrzucę Wam fotkę jedzenia. Swoją drogą czas w końcu założyć konto na insta, bo niektóre fotki pasowałyby akurat tam ;) Póki co macie fotkę z poprzedniej akcji ;) 
Aaaa... byłbym zapomniał - w akcji nie bierze udziału kilka Mc Donaldów (dosłownie 5), ale problem leży gdzie indziej... nie wszystkie Mc Donaldy są otwarte od 7! Np w Bielsku w Sferze mają od 9tej i siłą rzeczy w akcji nie biorą udziału. Bierze udział za to Żywiecka i Partyzantów, czyli którą stroną w Bielsku byście nie jechali to uda się skorzystać.


 PS. Teraz będę tu znacznie częściej, więc i częściej zaglądajcie. Dlaczego? Ano mam pisać magisterkę, a wiadomo jak to jest, szybciej uratuję świat, niż przyjdzie mi ochota na pisanie pracy końcowej. ;)

3 komentarze:

 1. O! nie wiedziałam że w Bielsku jest tyle McDonaldów, znam tylko ten z Żywieckiej :).
  Co do spamowania to ja sobie włączyłam zatwierdzanie komentarzy przed opublikowaniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo niechciany spam to niestety udręka :/ ja mam włączone zatwierdzanie komentarzy i jest ok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. posmakowałabym chętnie, ale taaaaka godzina straszna :<

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...