Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

sobota, 25 kwietnia 2015

Wystawy egzotyczne zawitały do Bielska-Białej


Dziś będzie mniej tekstu, a więcej obrazu. Obraz może nie w nie wiadomo jakiej rozdzielczości, ale w końcu - zdjęcia mają Was tylko zachęcić do pójścia na wystawię, a nie uznania - wszystko już widzieliśmy na Test and write, więc nie warto się wybierać.

Wystawa mieści się w galerii Gemini Park na samym środku parteru. Dość łatwo znaleźć i będzie tam dostępna do 10 maja (przedłużyli termin), więc kto chce, a jest z okolicy to spokojnie zdąży zwiedzić.


Zdecydowanie najwięcej jest pająków i węży, ale inni przedstawiciele też są. Kameleony, jakieś jaszczurki. Jest w czym wybierać. O pełnych godzinach są też animatorzy, którzy jak ładnie poprosimy wyjmą węża i dadzą nam go pogłaskać, wziąć na ręce. Co odważniejsi spróbowali, niektórzy nawet żyją nadal.


O - te skorpiony spodobały mi  się najbardziej. Jeden był samotny i chyba niechętnie widywał kogoś w swoim akwarium, bo jedynego towarzysza - chrząszcza zjadł. Obok trzy skorpiony, miały dość sporą zabawę. Chciałem pogłaskać, ale się jednak powstrzymałem.


Niektóre węże były na prawdę słodkie. To dziwne, ale na ogół węże nie kojarzą się dobrze. Większość z nich natomiast albo spała albo wodziła wzrokiem za palcem. Zachowanie mocno podobne do chomika :)Te nie wiem jak się nazywały, ale wywoływały uśmiech na twarzy każdego. Czyż nie są super?


Ten poniżej (nie, nie powyżej) nawet zaprzyjaźnił się z jedzeniem. Tak sobie razem siedzieli i dumali.


Generalnie takie wystawy są chyba niebezpieczne, bo przechodząc obok wystawy jednego ze sklepów Madzia zauważyła, że kameleony przekazały mi jedną ze swoich zdolności. ;) Będę więc kameleonem, albo hulkiem. Jeszcze nie zdecydowałem.


Zapraszam, bo warto się wybrać. Zapomniałem o najważniejszym - wystawa jest za darmo. Teraz to już nie macie argumentów żeby nie iść. No chyba, że jesteście z drugiego końca Polski. ;)


4 komentarze:

 1. Nienawidzę pająków! Ale inne zwierzaczki wyglądają przyjaźnie :D Ogółem fajna wystawa :)
  http://sloiczeknutelli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się boję pająków takich, które chodzą czasem po ścianach w domu. Takie w akwarium są ok, pod warunkiem, że akwarium jest bezpiecznie zamknięte ;)

   Usuń
 2. Nie dla mnie takie zwierzaczki. Zdecydowanie wolę takie, które te zjadają... :(

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...