Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

środa, 17 września 2014

Paczki ostatnich dni!


Witam Was znów po jakimś czasie. Tym razem było to spowodowane nawałem pracy połączonym z... kampanią wrześniową. Wiadomo, nikt nie jest nieomylny i czasami egzaminy w "trzecim" terminie się trafiają. Oczywiście wyszedłem obronną ręką i indeks powędrował do dziekanatu, a mi pozostaje błogie lenistwo (nie licząc pracy) "aż" do 1 października.

W międzyczasie przyszło kilka paczek, generalnie to czekałem z jakimś większym postem na kolejne, ale niektórym firmom się jakoś nie śpieszy, cóż - jak to mówią ich strata. Im późniejszy termin firmy, tym późniejsza recenzja, albo jeszcze późniejsza. ;)

Tymczasem soki wysłała firma Quick Fresh będąca właścicielem marki soków Dzień dobry. Generalnie jestem fanem zdrowego trybu życia, więc zdrowych soków również. Szkoda, że nie podesłali mi również ich produktów z aloesem, ale cóż, może przetestuję produkty aloesowe w innym terminie (a chciałbym, bo aloes to "odkrycie" ostatnich miesięcy i chociażby my mamy go w postaci roślinki, którą blendujemy sobie od czasu do czasu do soków). Recenzję zobaczycie pewnie za kilka dni.


Przyszła też nagroda z dwóch konkursów. W sumie nie pisaliśmy o nich, bo braliśmy udział w ostatniej chwili, a nie było aż tyle nagród żeby jakoś mega dużo osób skorzystało. Uznałem, że żeby nie zaśmiecać bloga takie info o szybkich czy też łatwych konkursach będę wrzucał na fanpage Testandwrite na FB. Jednocześnie wy dostaniecie info, a ja nie będę miał tu zbędnego bałaganu odnośnie konkursów, które za chwilę się dezaktualizują. Więc jeśli ktoś jeszcze nie lubi naszego fp to polecam kliknąć.


Drugi konkurs też dość szybkościowy, zauważony chyba 2dni przed końcem. Przyszedł żel i mydło w płynie. Bardziej na pocztę polską nie kląłem od dawna. Połowa dozownika od mydła urwana, połowa zatyczki od żelu ubita. Generalnie ktoś albo rzucił paczką, albo po niej skakał.

6 komentarzy:

 1. Fajne paczki dostaliście :) Szkoda, że trzecia trochę uszkodzona ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa, jak smakują te soki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądają pysznie i soczyście!

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje! :)
  szkoda, że druga uszkodzona .... i trochę odbiera radość ;)

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...