Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Na co komu Walentynki?

  https://1.bp.blogspot.com/-L-oqFfgiJiE/VtR2XPf-C7I/AAAAAAAAR10/_vP_Fh7RUGM/s1600/Walentynki.jpg

  Miliardy serduszek. Baloników, lizaków, kwiatków, misiów. Po co?

 • Blue monday - czyli jeśli nie lubisz poniedziałku, to tego wyjątkowo.

  https://3.bp.blogspot.com/-VQbFtKWIXog/VtR2W9VkR8I/AAAAAAAAR1w/1WalvO74vP8/s1600/blue_monday.jpg

  Dziś w teorii najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Według wyliczeń kogoś mądrego, albo po prostu siedzącego na odpowiednim stołku 18 stycznia jest dniem, w którym nie powinniście wychodzić spod kołdry, bo nic dobrego Was nie spotka.

 • Sposób na brak wolnego czasu.

  https://4.bp.blogspot.com/-50ElqJeV1Ts/VtR2YvUc33I/AAAAAAAAR18/LzXVso3XQf4/s1600/sposob_na_brak_wolnego_czasu.jpg

  "Nie mów, że nie masz czasu. Masz tyle samo godzin na dobę, ile mieli Helen Keller, Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson i Albert Einstein."

 • Typy klientów sklepów. Z doświadczenia :)

  https://4.bp.blogspot.com/-T_vzTY2k51g/VtR2ZtmpSoI/AAAAAAAAR2A/yuH5g12TgUE/s1600/typy_klientow.jpg

  Jak większość z Was (tak z dużej, bo Was lubię), wie pracuję znaczną część życia na marketach. Marketach różnego rodzaju.

 • Liebster Blog Award czyli krótkie Q&A

  https://2.bp.blogspot.com/-O7FIw6YCmOo/VtR2XWUFGMI/AAAAAAAAR14/TtdA47OlZ70/s1600/liebster.jpg

  Weronika nominowała mój blog do odpowiedzi na Liebster Blog Award. Jest to cykl w którym blogerzy nominują 11 blogów do odpowiadania na 11 pytań w dowód uznania ich pracy.

wtorek, 5 sierpnia 2014

Kochający piwo? Portal z nagrodami!


Ostatnio, jak to w wakacje zresztą, nasza aktywność tutaj jest nieco mniejsza (no dobra, jest wyraźnie mniejsza), ale jest kilka propozycji od firm i na dniach powinno się coś na poważnie ruszyć.

O czym dziś dla Was? O ciekawym portalu, na który trafiłem jakiś czas temu. Ogólnie to jeszcze nie nabiłem za dużo punktów, bo mówiąc szczerze... zalogowałem się tam z pięć razy. Natomiast sporo osób z grupy na fejsie zdobyło konkretną ilość nagród, więc strona jest wiarygodna i warto ją polecić. Może dzięki temu tekstowi uda mi się też nabić tam więcej punktów i odebrać nagrodę, jak tak patrzę to nie jest to zbyt trudne.


Mówimy o portalu Beerlovers. Link bez reflinka, bo takowych tam nie ma. ;) Chodzi o to, żeby zdobywać punkty za niemal wszystko co się tam robi. Za zalogowanie, dodanie opinii, porównanie gatunków piwa, przeczytanie artykułu o piwie. Generalnie cały portal jak sama nazwa wskazuje ma wiele wspólnego z piwem. Mają tam tabelkę za ile punktów co się dostaje, a nagrody... oczywiście związane są z piwem. 


Przyznam się szczerze, że po zalogowaniu się trzy razy i byciu na stronie łącznie może z 30minut mam 95 punktów. Natomiast koszulkę dostaniemy za 300 punktów, za tyle samo kubek z Żubra, zgniatarkę do puszek za 500, a kapitalny mrożony kufel za 400. Całość nagród możecie zobaczyć tutaj.


2 komentarze:

 1. Ciekawe nagrody ale nie dla mnie bo nie piję ;) Więc nawet nie bedę się uganiał za jakimś małym gadżecikiem. Ale ktoś lubiący piwo na pewno spróbuje swoich sił :)

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za komentarze. Mobilizuje to do dalszej pracy.
Zachęcamy też do polubieniach fanpage na którym informujemy o najnowszych wpisach:
https://www.facebook.com/Testandwrite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...